Sen Güllere Özenme,Güller Sana Özensin...Üzme Tatli Canini,Sen Güllerden Daha Güzelsin...Sevgi Kadar Özgür,Özgürlük Kadar Vazgeçilmezsin...Sen Varya Sen Herzaman Birtanemsin..!!!....WwW.EskiClupMuzik.Com Iyi Eglenceler Diler
Hic gitmemis gibisin kokun hala tenimde sen beni unutsanda yuregim seninle...Kor atesler icinde yaniyorum yemin olsun seni benim kadar kimse sevmeyecek biliyorsun...Yanarim yanarim sevgimize....Yanarim ikimize...Yanarim ne oldu bize !!! Ben seni unutmadim inan unutamadim..Gittin ya bu gonlumu bir turlu avutamadim yar.
Gördüðüm Düslerin Ömrü Benden Uzun Olsun.Seni Cok Seviyorum Mutsuzum Her Seyim Bana inat görmüyor yüzüm rahat çok özlüyor huzursuzum hem sana ihtiyacim var hemde bana delice al beni birakma hiç bir an bile kendime askin bendende ote bir yere gidememki sen benim kalbimsin yar alma yasayamam ki

Neden Bana Gulüm

Gurbeti benmi yaptim, ben mi yazdim bu yollari hasreti benmi cizdim, benmi koydum yollara viraji isyanin neden bana Gülüm.Bu zulum neden bana? Gulum Göz yasini ben mi yazdim, Siirlerde araya benmi koydum ayriligi, Benmi dedim herseven ayrilir diye Soyle benmi koydum bu kurali.Iisyanin neden bana Gulum, Bu zulum neden bana, Gülüm Benmi Koydum Sarkilara huznu yanlizligi?


DuYGuLaR VaRDiR aNLaTiLaMaYaN..SeVGiLeR VarDir KeLiMeLeRe SiGMaYaN...BaKiSLar VaRDiR iNSaNi öMüR BoYu aGLaTaN.Yollar vardir aasilmasi Güc oLaN. KaLPLeR VaRDiR aCiLaRLa ParcaLaNaN.Ve insaNlar Vardir HiC unutulmayan.SaNMa BeNi SevipTe Birakanlardan.Benim sevgim Mezara KaDaR oLaNLaRDaN..!

O Kadar Güzelsin ki
Yüzüne bakamiyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamiyorum. Dolanip sarmak geliyor icimden, saramiyorum. Öylesine baglanmisim ki, sensiz duramiyorum. Uykudan uyaninca insani uyandigina pisman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince caresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasin! Seni cok seviyorum.


Biliyorsun her gökkusaginin bittigi yerde bir hazine saklanirmis. Eskiler böyle der. Gökusagini takip ettim gecenlerde sende bitti... En degerli hazinemsin benim, canimsin.

Ana Sayfa